თამაშდება iPhone 14 - ჩაერთე ბილაინისა და Stingray Music-ის გათამაშებაში
iPhone 14 უახლესი ტექნოლოგიური ინოვაციაა და ახლა, თქვენ გაქვთ შანსი ამ საოცარი პრიზის მფლობელი გახდეთ. საკმარისია მონაწილეობა მიიღოთ ბილაინისა და Stingray Music ერთობლივ გათამაშებაში, რომელსაც ძალიან მარტივი წესები აქვს. ბილაინის აბონენტებს კონკურსში ჩართვა 25 დეკემბრის ჩათვლით შეუძლიათ.
კონკურსში მონაწილებისთვის აბინენტმა საჭიროა:
• გაიაქტიუროს ბილაინის ნებისმიერი პროდუქტი,რომელსაც საჩუქრად მოჰყვება Stingray Music-ის პრემიუმ პაკეტი
• გადმოწეროს Stingray Music-ის აპლიკაცია და გაიაროს მარტივი ავტორიზაცია.
• აპლიკაციაში აირჩიოს მისი ფავორიტი მუსიკალური არხი და საჯაროდ გააზიაროს ფეისბუქის პირად გვერდზე ჰეშთაგით #BeelineMusic
• გათამაშების გამარჯვებული გახდება ის ადამიანი, ვინც 25 დეკემბრის ჩათვლით საჯაროდ გაზიარებულ პოსტზე ჯამურად ყველაზე მეტ რეაქციას დააგროვებს.
კონკურსში მონაწილეობა და პრიზის მოგება შეუძლია 18+ ასაკის ბილაინის აბონენტს, ხოლო თუ აბონენტი არასრულწლოვანია მას დასჭირდება მშობლის/კანონიერი მეურვის თანხმობა. პრიზის მისაღებად გამარჯვებულმა უნდა წარმოადგინოს სიმ ბარათი და პირადობის დამადასტურებელი დოკუმენტი.
Stingray Music მომხმარებელს სთავაზობს სპეციალურად მისთვის შექმნილ სიმღერების კრებულს, მომხმარებლის მიერვე მოძებნილი შემსრულებლების მიხედვით.
მუსიკის, მედიისა და ტექნოლოგიების კომპანია მსოფლიოს 156 ქვეყანაში ოპერირებს და 400 მლნ გამომწერი ყავს. შესაბამისი პროდუქტის გააქტიურებისას, ბილაინის აბონენტი უფასოდ სარგებლობს Stingray Music -ის პრემიუმ პაკეტით, რომელიც სხვა შემთხვევაში თვეში $3.99 ღირს.
აპლიკაცია ხელმისაწვდომია როგორც iOS, ისე Android სისტემაზე.