ვებინარი ინგლისური ენის მასწავლებლებისთვის
მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის ინფორმაციით, ხვალ 18 მარტს ინგლისური ენის მასწავლებლებისთვის ვებინარი გაიმართება. გთავაზობთ ცენტრის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციას:
„​ინგლისურის მასწავლებლებს 2021 წლის 18 მარტს 17:00 საათზე ბრიტანეთის საბჭოს „მასწავლებელთა ონლაინ საზოგადოების“ პლატფორმა გთავაზობთ ვებინარს ბრიტანელ ექსპერტებთან (დევიდ კრისტალი, პენი ური, დევიდ რაითი და სხვა.) „როგორ გავხადოთ საკლასო ოთახი უფრო მეტად ინკლუზიური“. რეგისტრაციისა და შეხვედრის შესახებ უფრო მეტი ინფორმაციისთვის ეწვიეთ ​ბმულს.
აქვე შეგახსენებთ, რომ ბრიტანეთის საბჭოს, განათლების, მეცნიერების, კულტურისა და სპორტის სამინისტროსა და მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის ერთობლივი პროექტის ფარგლებში „მასწავლებელთა ონლაინ საზოგადოება - საქართველო“ პლატფორმა ხელმისაწვდომი იქნება ყველა ინგლისური ენის მასწავლებლისთვის 2021 წლის მაისიდან. გისურვებთ წარმატებებს!“ - აღნიშნულია მასწავლებელთა პროფესიული განვითარების ეროვნული ცენტრის მიერ გავრცელებულ ინფორმაციაში.
Momsedu.ge-მ თქვენთვის, მასწავლებლებისთვის შექმნა ახალი სივრცე - „მასწავლებლების სანდო წყარო“, სადაც ყოველდღიურად ქვეყნდება საგანმანათლებლო სფეროს სიახლეები. გადმოდით ბმულზე და მოიწონეთ - „მასწავლებლე​ბის სანდო წყარო“.