როგორ ჩავრთოთ თიმსის ახალი ფუნქციონალი? - დაწვრილებითი ვიდეოინსტრუქცია 4 წლის წინ განათლება როგორ ჩავრთოთ თიმსის ახალი ფუნქციონალი? - ნახეთ ვიდეოინსტრუქცია გააზიარეთ პოსტი განათლება #მასწავლებელი #teams
მასწავლებლები თბილისის თავისუფალ აკადემიაში მასწავლებლის მომზადების 60 კრედიტიან პროგრამაზე პირველადი რეგისტრაცია დაიწყო! 2 წლის წინ თბილისის თავისუფალ აკადემიაში მასწავლებლის მომზადების 60 კრედიტიან პროგრამაზე პირველადი რეგისტრაცია დაიწყო! რეგისტრაცია მიმდინარეობს შემდეგ პროგრამებზე: დაწყებითი საფეხურის (I-VI კლასი) მათემატიკის მასწავლებლის მომზადების საგანმანათლებლო პროგრამა;დაწყებითი საფეხურის (I-IV კლასი) ქართული ენა და ლიტერატურის, მათემატიკის, ბუნებისმეტყველების მასწავლებლის მომზადების საგანმანათლებლო პროგრამა;ქართულის, როგორც მეორე/უცხოური ენის (დაწყებითი-საბაზო-საშუალო საფეხური) მასწავლებლის მომზადების საგანმანათლებლო პროგრამა. რეგისტრაციისათვის გადადით ბმულზე - სარეგისტრაციო ფორმა წაიკითხეთ სრულად