„არაფერი არ გამიკეთებია და დღეს ვარ 15 წლით პატარა,“ - მომღერალი ირმა სოხაძე ახალგაზრდობის საიდუმლოს გვიმხელს
„არაფერი არ გამიკეთებია და დღეს ვარ 15 წლით პატარა,“ -  მომღერალი ირმა სოხაძე ახალგაზრდობის საიდუმლოს გვიმხელს
მომღერალმა ირმა სოხაძემ თავისი ახალგაზრდობის საიდუმლო გაგვიმხილა და საინტერესო რჩევები მოგვცა, თუ როგორ უნდა შევინარჩუნოთ ახალგაზრდობა:
„მაქსიმალურად უნდა მივხედოთ თავს. არ უნდა ვინერვიულოთ იმაზე, რაზეც შეიძლება, რომ არ ვინერვიულოთ. ვეცადოთ, რომ მივიღოთ რეალობა და ამას ცოტა ფილოსოფიურად შევხედოთ. მეორე, მართლა არ უნდა ვჭამოთ ყველაფერი. ჩვენს ასაკში ძალიან დიდი მნიშვნელობა აქვს დიეტას. არის რაღაც საკვები, რომელიც საერთოდ არ უნდა მივიღოთ, მაგალითად, ტკბილეული, ხორცეული. 13 წელია ხორცი არ მიჭამია.“
ირმა სოხაძის თქმით, კანის სიჯანსაღისა და ახალგაზრდობის შესანარჩუნებლად სიგარეტზე უარი უნდა ვთქვათ:
„სიგარეტი არ უნდა მოვწიოთ ცალსახად. მე 13 წელია არ ვეწევი. რომ ნახოთ ჩემი 15 წლის წინანდელი სურათები, არაფერი არ გამიკეთებია და დღეს ვარ 15 წლით პატარა.“
„ჩემი მთავარი რჩევაა, რომ არ ვინერვიულოთ, არ ვჭამოთ ყველაფერი და სიგარეტი არ მოვწიოთ,“ - აღნიშნულ საკითხზე ირმა სოხაძემ ტელეკომპანია „POSTV”-ის ეთერში ისაუბრა.
წყარო: ​ტელეკომპანია „POSTV”